Małe uczucie previas World Padel Tour W poniedziałek Malmö Open, miejscowy Daniel Appelgren i Hiszpan Miguel Gonzalez przegrali w poniedziałek.

Hiszpańsko-szwedzki duet, który po zaciętej walce (8/3 6/6 4/6) w drugiej rundzie zdobył głowę ósmego rozstawionego Huete / Meléndez, ostatecznie zmierzył się z najwyżej notowaną parą z tych kwalifikacji: Gala / Bez. Wynik końcowy 6/3 6/4 dla rozstawienia 1.

Para numer 3, Fermosell/Solano, potwierdza także swój bilet na losowanie główne. Hiszpanie, którzy w kwalifikacjach nie stracili ani seta, łatwo rozprawili się z Marquesem/Rodriguezem: 6/3 6/2.

Czwarty rozstawiony, Silingo / Mouriño, zdecydowanie nie może tego zrobić, ponieważ nigdy jeszcze nie wyszedł z previi. Pokonaj przeciw Alfaro / Castillo : 7/5 6/1.

Wreszcie doszło do spotkania osób z zewnątrz Andornino / Collado zwycięstwo z Pinedą / Garcią: 7/6 6/2.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !