Po temu jak pomyślnie wszedł do biegu World Padel Tour Wczorajsze otwarcie Malmö, Alix Collombon i Lorena Rufo nie potrafiły sprawić niespodzianki w XNUMX/XNUMX finału.

Podobnie jak w przypadku mężczyzn, najlepsi nie kręcą się po torze w Malmö. Po tym, jak pary Triay / Ortega i Josemaria / Sanchez przegrały pięć meczów między sobą, w czwartek Brea i Gonzalez wygrali mecz w prostych setach.

Rzeczywiście, przeciwko Alix Collombon i Lorenie Rufo numery 3 zapewniły solidny mecz i wygrały 6/3 6/2. Jutro spotkają się z bliźniakami Alayeto, którzy nie podali żadnych szczegółów w meczu z Saizem / Lobo (6/3 6/3).

Ze swojej strony para francusko-hiszpańska przegrywa z silniejszymi przeciwnikami i może opuścić Szwecję z poczuciem wygrania meczu, który musiała wygrać: tego z drużyną numer 10 turnieju, którą tworzy były partner Lyonnaise, Victoria Iglesias i jej nowa koleżanka z drużyny Claudia Fernandez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !