Alix Collombon i Lorena Rufo otrząsnęły się po złej sytuacji w meczu XNUMX/XNUMX finału z Victorią Iglesias i Claudią Fernandez. WPT Malmö Otwarte.

W tym starciu par 10 i 13 na torze spodziewaliśmy się świetnej walki i ją otrzymaliśmy! Rzeczywiście, zwycięstwo pary francusko-hiszpańskiej w pierwszej rundzie zajęło nieco ponad dwie godziny gry i trzy sety.

W pierwszym secie (1/6) Lyonnaise i jej partner byli kontuzjowani, a drugiego seta rozpoczęli niskim tonem i wrócili do remisu (6/4). Dominująca w trzecim akcie para francusko-hiszpańska widziała, jak ich przeciwnicy wracali do bramki w najgorszym momencie, ale byli w stanie wykonać ostatni atak i wyjść ze zwycięstwem.

Końcowy wynik 1/6 6/4 6/4 na korzyść Collombona i Rufo, którzy kwalifikują się do XNUMX/XNUMX finału. Alix z pewnością będzie zachwycona sukcesem w walce ze swoją byłą partnerką Victorią Iglesias, która zostawiła ją dla Claudii Fernandez. Wielka zemsta sześciokrotnego mistrza Francji!

Jutro w meczu przeciwko Delfi Brea i Bea Gonzalez (TS3) Collombon i Rufo spróbują sprawić niespodziankę w Szwecji!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !