Edu Alonso i Alex Arroyo niedawno połączyli siły, aby stworzyć młodą i ambitną parę. Z jednej strony fenomenalna moc Arroyo, z drugiej nauka gry i precyzja Alonso: koktajl stworzony, aby psuć sport i próbować znaleźć drogę wśród najlepszych.

I w tej chwili wydaje się, że działa to całkiem nieźle, ponieważ dwaj młodzi mężczyźni właśnie się zgłosili Malmö skalp piątego nasienia Ruiz / Tello, i to w dobrym stylu, proszę! Rzeczywiście, Hiszpanie odesłali do domu parę hiszpańsko-argentyńską z wynikiem 5/6 2/6.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć podsumowanie, znajduje się ono poniżej:

Dzięki tej demonstracji Alonso i Arroyo awansowali do swojego pierwszego wspólnego ćwierćfinału. W najbliższy piątek Edu i Alex zmierzą się z Lebronem i Galanem, którzy potrzebowali trzech setów, aby pokonać Garcię i Yanguasa, a Edu i Alex zagrają o miejsce w ostatnich czterech. Czy uda im się stworzyć nową niespodziankę? Odpowiedź późnym popołudniem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !