Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory kontrowersje wokół szczytu wściekłości serwisowej na koniec sezonu i World Padel Tour Malmö Open nie jest wolne od tej plagi. Tym razem tak jest służbę Franco Stupaczuka, która była bardzo szczegółowo badana. O decyzji sędziego będzie można mówić jeszcze przez jakiś czas…

Mały kontekst: jesteśmy w pierwszym secie pomiędzy Stupaczukiem/Di Nenno a Garrido/Gonzalezem. W tie-breaku tej niezwykle zaciętej pierwszej rundy decydujący tie-break był równie zacięty. Set punkt dla Superpibes po serwisie Stupy. Ten ostatni serwuje, a Momo Gonzalez natychmiast zatrzymuje punkt, sygnalizując, że serwis przeciwnika jest zbyt wysoki.

W powtórkach strzał Stupaczuka pojawia się nad biodrem. Sędzia jednak ogłasza bardzo wyraźnie: „piłka jest dobra„. Set wygrywa superpiby. Na miejscu niezrozumienie jest całkowite. Momo Gonzalez krytykuje, Javi Garrido się śmieje. Set jest przegrany, mecz także. W drugim secie 6:0, para graczy po lewej stronie wygląda na całkowicie wykluczoną ze spotkania.

Ta kontrowersja pozostanie. Ta decyzja arbitrażowa jest już scharakteryzowana jako „vol". Jest następstwem ostatnich kontrowersji między Paquito i Alexem Ruizem. Tym razem sędzia zdecydował o wyborze w najgorszym momencie dla pary Garrido/Gonzalez.

Po ostatnich kontrowersjach w Amsterdamie zadaliśmy Państwu pytanie: lCzy sędziowie mają rację, że są bardziej surowi? Przytłaczająca większość z Was uważała, że ​​sędziowie powinni być bardziej rygorystyczni. Najwyraźniej tak nie było podczas Malmö Open”.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.