Drugi dzień finałowego losowania tego World Padel Tour Marbella Master 2022 i nie było niespodzianek w środę, 1 czerwca.

Rzeczywiście faworyci nie drgnęli i znajdziemy ich na spotkaniu ósmego.

U mężczyzn

Światowy numer 1 Alejandro Galan i Juan Lebron dość łatwo pokonałem parę Miguel Lamperti – Jon Sanz w dwóch zestawach 6/3 – 6/2. Jak zwykle Hiszpanie przez cały mecz byli solidni i rozpoczęli rywalizację w doskonałych warunkach.

To samo dotyczy Javier Ruiz i Javier Rico które zapewniają ich przejście w 1/8 dzięki dobremu występowi przeciwko Gonzalo Rubio i Jorge Ruiz 6 - 2.

Pełna karta również po stronie Mago de San Luis i jego partnera. Sanyo Gutiérrezkto stał się drugi raz tato dzisiaj i Agustin Tapia wygrał 6/0 – 6/4 w zaledwie godzinę gry przeciwko Jose Sanchez i Javier Valdes. Bardzo sprawni ostatnio Argentyńczycy grali w swoją grę.

sanyo-gutierrez_agustin-tapia_cervezas-victoria-marbella-master-2022_dieciseisavos-_dsc2939-copia-1-1170x658-1

Po południu finaliści ostatniego Italy Major Premier Padel były również bezbłędne. W domu Andaluzyjski Paquito Navarro i jego kolega z drużyny Martin Di Nenno nie pozostawił żadnej szansy Ramiro Moyano et Juan Cruz Belluati. Ocena końcowa 6/4 – 6/1. Para hiszpańsko-argentyńska jest pewna siebie i powinna zranić Marbellę!

Niestety dla naszego tricolora Benjamin Tison, andaluzyjska przygoda zakończyła się we wtorek pierwszego dnia 1 stycznia. Francilien i jego partner Teo Zapata padła w trzecim secie podczas ich konfrontacji z Jose Rico Dasi i Agustin Gutierrez. Mimo dobrego występu para francusko-hiszpańska przegrała 6/4 – 4/6 – 6/1.

Wszystkie wyniki tych dwóch dni można znaleźć w klikając tutaj

U pań

Ta sama walka!

Faworyci nie osłabli i zapewnili widowisko.

Liczby 1 Alejandra Salazar et Gemma Triay nie pozostawił graczom szansy na Manu martin, Eli Amatriain i Karolina Navarro. Faworyci wygrywają 6/3-6/3 i udowadniają, że są tam po rozczarowującym Danish Open.

Podjazdy do zablokowania, Ariana Sanchez i Paula Josemaria zmiażdżył nową parę składającą się z Lorena Rufo et Carmen Goenaga : 6/1 – 6/1. Po dwóch skomplikowanych występach dwójka jest zdeterminowana, aby powrócić na swój najlepszy poziom!

Marta Ortega i Beatriz González kontynuują też przygodę eliminując Maria Carmen Villalba et Ana Nogueira w dwóch zestawach 6/2 – 6/3. Mistrzowie ostatniego Danish Open zamierzają kontynuować swój rozmach.

ariana-sanchez-paula-josemaria_cervezas-victoria-marbella-master-2022_dieciseisavos-_dsc9385-copia-1170x658-1

Po stronie francuskiej jest Lea Godallier kto będzie reprezentował trójkolorową flagę w 1/8 finału.
Rzeczywiście, dzięki jego zwycięstwu u boku swojego partnera Teresa Navarro twarz Sara Pujals i Raquel Piltcher (6/4-6/2) oryginalny Tahitian zmierzy się z parą w ten czwartek Marta Marrero i Lucia Sainz, zwycięsko z naszą drugą Francuzką na torze, Alix Collombon, a jego „komp” Jessica castello.

Na nieszczęście dla Lyonnaise i jej partnera, rewanż finału ostatniego Challengera nadal obrócił się na korzyść Hiszpanów, którzy wygrali 6/2 6/2.

Znajdź teraz wszystkie wyniki tego dnia w tutaj.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.