Ostatni Master Final World Padel Tour rozgrywany jest w tym tygodniu w Barcelonie. Działania wojenne rozpoczynają się w czwartek w Palau Sant Jordi.

Na dzień przed rozpoczęciem zawodów obwód podał nazwiska zawodników, którzy będą obecni. Oto listy.

Mężczyźni

 1. Coello/Tapia
 2. Stupaczuk / Di Nenno
 3. Lebrona/Galana
 4. Navarro/Chingotto
 5. Ruiza/Tello
 6. Garrido/Gonzaleza
 7. Gutierrez / Yanguas
 8. Nieto / Sanz

Jedyną parą stworzoną na tę okazję jest ta złożona z Miguel Yanguas i Sanyo Gutiérrez. Czy El Mago, które ma ewoluować po lewej stronie, znajdzie odrobinę motywacji na ostatni turniej w 2023 roku?

Niewykluczone, że te zawody będą ostatnimi, w których wystąpią Lebron i Galan, którzy pomimo szczególnie udanej końcówki sezonu w 2024 roku nie będą już mogli grać po tej samej stronie toru. Będziemy z uwagą śledzić, co będzie być może ostatni turniej tego legendarnego już stowarzyszenia.

panie

 1. Josemaría / Sanchez
 2. Ortega/Triay
 3. Brea/Gonzalez
 4. Araujo / Salazar
 5. Icardo / Riera
 6. Jensena / Virsedy
 7. Castello/Osoro
 8. Mapi Alayeto / Sainz

Tutaj ponownie do turnieju utworzyła się tylko jedna para: Mapi Alayeto / Lucia Sainz. Będziemy oczywiście z uwagą śledzić ten duet prawicowych zawodników, który będzie starał się, aby ostatnie profesjonalne rozgrywki rozegrane przez Alayeto zakończyły się sukcesem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !