To niewielka korekta, którą zaobserwowaliśmy w Palau Sant Jordi już podczas pierwszego meczu ligi World Padel Tour Mistrzowie finału 2023.

Delfi Brea i Bea Gonzalez, dwie zawodniczki w formie na koniec sezonu, przed przystąpieniem do rozgrywek przezwyciężyły falę pewności siebie.

Claudia Jensen, która rozegrała swój pierwszy mecz w „Turnieju Masters”, i Veronica Virseda, która musiała ciężko pracować, aby się zakwalifikować, nie były w stanie dokonać takiego wyczynu w porównaniu z parą, która zdominowała je już w Mediolanie.

Po całkowitym opuszczeniu pierwszego seta, outsiderzy dobrze wrócili w drugiej rundzie, ale to nie wystarczyło, aby w czwartek postawić faworytów pod znakiem zapytania. Jensen i Virseda przegrali 6/0 6/4 i zakończyli tam sezon.

Brea i Gonzalez zakwalifikowali się do półfinału, a teraz czekają na swoich przeciwników: będą to albo numer 1 Paula Josemaria i Ariana Sanchez, albo para numer 5, Icardo / Riera. Odpowiedź od 17:00 w Canal Plus Sport 360.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !