Do zobaczenia wkrótce 10h00 w ten niedzielny poranek, aby śledzić ostatnie finały World Padel Tour Finał Master na żywo z Palau Sant Jordi w Barcelonie.

Dzień zaczynamy od finału kobiet: Delfi Brea i Bea González w przeciwieństwie do niespodzianek turnieju, Aranzazu Osoro i Jessica Castello. Dwie bardzo różne drużyny. Z jednej strony, superpiba którzy mają serię 15 zwycięstw z rzędu. Z drugiej strony para Osoro/Castello, prawdziwi ocaleni z finału mistrzowskiego.

Drugie spotkanie tego dnia będzie pit-stopem Paquito Navarro i Fede Chingotto, zwycięzcy światowych numerów 1, o godz Juan Lebron i Ale Galan, para w formie chwili. Finał XXL, ostatni taniec dla ulubieńcy publiczności, piękny spektakl z perspektywy.

Ostatni dla World Padel Tour przed jego zniknięciem. Cóż za spektakl na zakończenie!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.