Po porażce w pierwszej rundzie World Padel Tour Mexico Open, Mapi i Majo Alayeto stracili szansę na wspólną grę w finale Master.

Byłoby to idealne miejsce na emeryturę: wypełniony po brzegi Palau Sant Jordi, z publicznością, która mogła po raz ostatni świętować dwa dawne numery 1.

Ale na nieszczęście dla nich, przegrywając z Canovas / Velasco w 2023/XNUMX finału Mexico Open, bliźniacy pozwolili Veronice Virsedzie wyprzedzić ich przed sobą podczas wyścigu XNUMX i teraz odnaleźli się uplasował się na szesnastym miejscu. Zaraz po porażce zawodnicy Team Nox już wiedzieli, czego się spodziewać, o czym świadczy ta Instagramowa publikacja…

Odbędzie się zatem, jak to czasem widzieliśmy w poprzednich latach, losowanie, który z bliźniaków będzie mógł wystartować w konkursie. To wraz z Lucią Sainz będzie ewoluować ten, który zostanie wybrany. Trochę szczęścia w nieszczęściu zawodników Sebastiana Nerone, gdyż są bardzo bliskimi przyjaciółmi życiowymi z 39-letnim zawodnikiem.

Z niecierpliwością zatem czekamy na losowanie, aby dowiedzieć się, kto, Mapi czy Majo, będzie mógł wystartować w „Turnieju Masters”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !