W tę środę, World Padel Tour a opublikował tabele Minorca Open, a dwóch graczy nie doceniło swojego remisu...

Są to Xisco Gil i Ramiro Moyano, którzy łącznie pozostali w czterech eliminacjach w pierwszej rundzie i mają trudne zadanie znalezienia zemsty numer 1 na szesnastym miejscu na Balearach.

Trzeba przyznać, że los nie jest łaskawy dla pary hiszpańsko-argentyńskiej, która musi systematycznie grać przeciwko rozstawionym zawodnikom. Zamiast tego oceń ich ostatnie trzy pierwsze rundy:

  • Amsterdam vs Tello/Ruiz (TS5)
  • Dusseldorf kontra Galan/Lebron (TS3)
  • Madryt vs Chingotto/Navarro (TS4)

Pod nieobecność Moyano Gil zarejestrował się w Finlandii u Sergio Alby i natknął się na… Tello / Ruiz!

Zrozumiecie, ta konfrontacja z Coello/Tapią jest trochę jak kropla, która przelała się przez wielbłąda dla Ramiro i Xisco. Obaj mężczyźni z humorem odpowiedzieli na Instagramie na publikację WPT. Gil podziękował trzeźwo, gdy Moyano wspomniał o gospodarzu Marcelo Tinellim, który prezentuje program z ukrytą kamerą.

Rozumiemy frustrację tych dwóch graczy, którzy pokazali na Sardynii, że gdy mierzyli się z parami w swoim zasięgu, byli w stanie spisać się bardzo dobrze. Czy uda im się dokonać wyczynu w starciu z Coello i Tapią? Czy w przyszłości będą mieli łagodniejsze losowania? Odpowiedzi już wkrótce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !