To pierwsza wielka niespodzianka WPT Minorka Otwarte : Miguel Benitez i Josete Rico zdominowali Agustina i Sanyo Gutierreza. W zaciętym meczu, rozgrywanym w trzech setach, hiszpańska para ostatecznie zwyciężyła z wynikiem XNUMX pkt 6/2 4/6 6/4.

Przed rozpoczęciem turnieju Miguel oznajmił na swoim koncie na Instagramie: „Postaramy się więc poczuć jak w domu i będziemy walczyć o to, aby jak najdłużej pozostać na ziemiach Balearów”. Gutiérrez prawdopodobnie powinien był potraktować wypowiedź Beniteza poważniej.

Prestiżowe zwycięstwo Miguela Beniteza i José Rico podczas WPT Menorca Open. Hiszpańska para powróci jutro, w XNUMX/XNUMX finału.

Zmierzą się ze zwycięzcą meczu pomiędzy weteranami Lamperti/Diaz a kwalifikantami Andornino/Collado. Benitez/Rico mają prawdziwą szansę w tym turnieju.

TABELA FINAŁOWA OPEN MENORCA
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.