To już koniec WPT Minorka Otwarte, a dziś będziemy mieli zaszczyt być świadkami wspaniałego finału kończącego tydzień zawodów.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10 finałem kobiet. W pierwszej konfrontacji tego dnia zobaczymy tę parę Josemaria / Sanchez zmierzyć się z wicemistrzami, Marta Ortega i Gemma Triay. Mecz zapowiada się zacięty, a Paula i Ari będą chcieli odnieść 25. zwycięstwo z rzędu. Jednak naprzeciw nich mieszkanka Minorki, Gemma Triay i „doktorka” Marta Ortega są zdeterminowane, aby zdestabilizować panowanie światowych numerów jeden.

W przypadku mężczyzn finał odbędzie się zaraz po turnieju kobiet. Znajdziemy światowe numerki, Arturo Coello i Agustin Tapia, w przeciwieństwie do Juan Lebron i Alejandro Galan, którzy pokazali zachęcające oznaki powrotu na najwyższy poziom podczas półfinału przeciwko superpibes. Ostatni raz, gdy obie drużyny mierzyły się ze sobą, mecz był szczególnie zacięty. Czy możemy spodziewać się kolejnego spotkania wysokiego napięcia? Ciąg dalszy nastąpi…

Finał będzie transmitowany w Canal+ Sport 360 od godziny 10:XNUMX.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.