Do małej sensacji doszło na centralnym torze WPT Menorca Open: Paula Josemaria i Ariana Sanchez przegrały seta.

Wiemy, że światowe numery jeden są niemal nie do pokonania. 25 kolejnych zwycięstw dla Pauli i Ariego, aktualne serie, ich statystyki są imponujące. Od finału w Amsterdamie czołowi gracze na świecie zapewnili sobie pierwsze miejsce. To jest za pierwszym razem że zakończy sezon na tym miejscu na podium.

Sancheza Josemarii Premier Padel 2023
Zdjęcie: Silvestre SzpylmaPremier Padel

Oprócz imponującej konsekwencji tej dwójki, najbardziej szaloną informacją jest niewątpliwie liczba straconych setów. 0. Od półfinału z Sofią Araujo i Alejandrą Salazar o godz Premier Padel z Paryża Paula Josemaria i Ariana Sanchez nie straciły seta.

na Minorce, w meczu, w którym znamy konkretny kontekst, więc jest to ewenement w świecie padel. Ariana Sanchez i Paula Josemaria przegrały seta.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.