Nie można powiedzieć, że turniej na Minorce przez cały tydzień charakteryzował się dużym napływem widzów. A jednak podczas finału pomiędzy Lebronem/Galanem a Coello/Tapią El Lobo miał drobny spór z członkiem społeczeństwa.

Po podaniu Juana LeBrona, słyszymy, jak ten widz wielokrotnie ogłaszał faul piłki. Nawet gdy Juan Lebron rozmawia z Agustinem Tapią, niedorzeczne powtarzanie, że piłka wychodzi, że „wyraźnie wina".

To już za wiele dla Juana LeBrona, który postanawia zwrócić się do sędziego:

„Denerwuje mnie już od jakiegoś czasu, czy możesz go stąd wyciągnąć?”

Na koniec Lebron wskazuje na wspomnianego mężczyznę, któremu towarzyszy w kierunku wyjścia. Ta mała, chwilowa przerwa nie będzie miała wpływu na mecz Lebrona z Galanem, który wygrał 6/3 6/2 z Tapią/Coello.

To nie pierwszy raz, kiedy w tym roku jesteśmy świadkami tego typu scen World Padel Tour. W Marbelli Paquito Navarro rozzłościł się z powodu widza i poprosił także sędziego o interwencję.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.