Jeśli chodzi o półfinały, zapytaliśmy Cię, jaką męską drużynę zobaczysz w finale turnieju Minorca Open. A jeśli dwie pary żeńskie znacząco wyróżniały się na tle ankiety, to wśród mężczyzn masz ulubiony duet i duże niezdecydowanie co do drugiej drużyny.

À 45%, oszacowałeś, że Arturo Coello i Agustin Tapia dołączą do finału WPT Menorca Open. Miałeś rację, ponieważ numer jeden na świecie zakwalifikował się dzisiaj wcześniej w dwóch setach przeciwko Fede Chingotto i Paquito Navarro.

Z drugiej strony wahasz się w drugim półfinale mężczyzn tego dnia. 22% głosujcie na Galana i Lebrona, 24% dla Stupaczuka Di Nenno. Prawdziwy niezdecydowanie między tymi dwoma zespołami, które spotkały się w tym miesiącu w Niemczech i Holandii. Wszędzie po jednym na tych dwóch spotkaniach.

To kluczowy mecz dla Legii superpiby, jeśli chcą utrzymać się w wyścigu o pierwsze miejsce w rankingu. W przypadku porażki w półfinale, zrozumieją Arturo Coello i Agustin Tapia gwarantują, że na koniec sezonu zajmą pierwsze miejsce.

KOŃCOWA ANKIETA ULUBIONYCH
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.