Le Lobo ogłosił to na swoim koncie na Instagramie: on i jego partner Alejandro Galan nie weźmie udziału w ostatnim turnieju na obwodzie World Padel Tour w Meksyku. Wspomniał Juan LeBron powody osobiste uzasadnić ten pakiet.

Meksyk Open, który odbędzie się od 21-26 listopadas traci zatem rozstawienie z numerem 3. Porzucenie poprzednich jedynek otwiera zatem górną część tabeli, w której znajdują się Arturo Coello i Agustín Tapia.

OPUSZCZENIE JUANA LEBRONA

Juan Lebron i Alejandro Galan, silni mężczyźni na koniec sezonu, nie wezmą zatem udziału w ostatnim turnieju Open w roku. W tym meksykańskim otwarciu, kapitału dla niektórych graczy w celu zakwalifikowania się do turnieju Masters, wkrótce potem nastąpi wycofanie pary Lebron/Galan najnowsze plotki o separacji. Seria na tym koniec sezonu, nikt nie wie, czy historyczna para będzie jeszcze razem w 2024 roku.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.