Czy możesz podać nam definicję radości? Dla nas jest to proste: to święto Edu Alonso i Alexa Arroyo w ćwierćfinale Mexico Open. W końcu który 22-latek nie byłby szczęśliwy, gdyby dotarł do półfinału turnieju Open na stadionie World Padel Tour ?

W każdym razie święto dwóch młodych Hiszpanów jest na wagę złota. Trzeba przyznać, że sezon nie był łatwy dla obu zawodników, zwłaszcza, że ​​ich związek datuje się dopiero na październik. Miejsce w finałowej czwórce ostatniego turnieju sezonu to najlepszy prezent, na jaki mogli liczyć.

Chemia między obydwoma graczami wydaje się teraz oczywista, a majonez układa się między nimi całkiem dobrze. Będą jednak mieli wiele do zrobienia w półfinale, ponieważ zmierzą się z numerem 1 na świecie.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.