Jak z dziewczynami, cierpią na tym najlepsze nasiona World Padel Tour Meksyk Open dla mężczyzn.

To koniec sezonu, który zaczyna odbijać się na wielu parach z czołówki tabeli. O ile dwa duety walczące o zakończenie sezonu na pierwszym miejscu radzą sobie na razie dobrze w Meksyku, o tyle nie dzieje się tak w przypadku podążających za nimi w rankingu duetów.

Rzeczywiście, pary Navarro / Chingotto (TS3), Ruiz / Tello (TS4), Nieto / Sanz (TS6), Gutierrez / Gutierrez (TS7) i Fernandez / Rubio (TS8) już opuściły!

Rozumiecie, że w najbliższy piątek w ćwierćfinale zagrają tylko trzy rozstawione pary: Coello / Tapia i Stupa / Di Nenno, a także Gonzalez / Garrido (TS5). Jest zatem mnóstwo outsiderów, począwszy od tych, którzy często pokonują ulubione pary, czyli Bergaminiego i Victora Ruiza. Znajdziemy także młodego Alonso / Arroyo i Libaaka / Augsburgera, którzy kontynuują karierę po Malmö lub bardzo zaskakującego Guerrero i Zapatę. Ze swojej strony Cardona i Javi Ruiz potwierdzają dobre wrażenia pozostawione w Finlandii.

Zrozumieliście, że jest to wiatr świeżości, który wieje na padel profesjonalny. Zobaczymy już dziś, czy kwartały szykują dla nas jeszcze jakieś niespodzianki!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !