To z pewnością niespotykane! Punkt trwał 6 minut i 48 sekund w półfinale Mexico Open pomiędzy Federico Chingotto i Juanem Tello, przeciwko Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno!

Zastanawiasz się, jak to możliwe! W Mexico City jest prawie 20 stopni, słońce świeci nad miastem położonym na wysokości ponad 2000 metrów, a jednak uderzenia wydają się nieskuteczne podczas WPT Mexico Open.

Jak niedawno wyjaśnił nam Francisco Gil, 29. gracz w WPT, tor „postanowił grać piłkami bez ciśnienia”, aby zapobiec zginaniu punktów w dwóch uderzeniach rakiety. Rzeczywiście, na wysokości 2240 m n.p.m. (1440 więcej niż w Madrycie) profesjonalni gracze byliby w stanie wykonywać zwycięskie smecze na dowolnej pozycji.

Jeremy Scatena Wyjaśniliśmy to już kilka tygodni temu podczas APT Pádel Tour Torreon Open. Obwód Fabrice Pastora dokonał tego samego wyboru, by użyć piłek bezciśnieniowych.

W rezultacie punkty utrzymują się bardzo długo, a kiedy czterech graczy na torze jest ustawionych jak zegary, kończymy na niekończących się wymianach, takich jak 1/1 0/15, gdzie dwie pary oferowały punkt 6 minut 48, co możesz po prostu wizualizować ICI !

Aby śledzić resztę meczu i dowiedzieć się, kto zmierzy się w finale z Franco Stupaczukiem i Alix Ruiz, przejdź poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !