Na dwa tygodnie przed pierwszym w sezonie turniejem, który odbędzie się w Miami, World Padel Tour w końcu wydał plakaty z meczami finałowymi.

Ten pierwszy amerykański etap zaoferuje nam wspaniałe spotkania od początku rozgrywek, a gracze już wiedzą, kogo spotkają na swojej drodze.

Wśród dżentelmenów

Jednym z pierwszych bardzo interesujących meczów jest mecz pary Belasteguin–Coello który zakłada z powrotem okładkę na kolejny rok i kto zmierzy się z zupełnie nową parą stworzoną przez obiecujących i utalentowanych Miguel Yanguas i Coki Nieto

Prześledzimy też początki Maxi Sanchez i Pablo Lima, w obliczu zawsze trudnych Pincho Fernandez i Jose Antonio Diestro.

Zwróć uwagę, że kwalifikacje rozpoczną się w ten piątek 11 i że udział w nich bierze trzech Francuzów.

Thomas Leygue et Ignacio Sager Nagel zmierzy się z parą Delgado Sanchez (170)/López Luque (170) Piątek o 10:30 w pierwszej rundzie pre-previa. W tym samym czasie, Johan Bergeron i Simon Vasquez zmierzy się z dziką kartą Richters/Martinez Marcos.

Wlać Benjamin Tison et Teodoro Zapata, rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00, przeciwko parze z previas.

U pań

Po stronie kobiecej również będzie show, a pierwszym spotkaniem, które będziemy śledzić, będzie to z Delfi Brea wyjątkowo towarzyszył w tym turnieju Julieta Bidahorria Następujące pakiet jego partnerki Tamary Icardo. Szansa na remis, zmierzą się ze zwykłym partnerem Bidahorrii, Lucia Martinez, a Francuzi Lea Godallier, który podobnie jak we Francji przesunie się na tę okazję w lewo!

Zwróć uwagę, że para, która wygra ten mecz, stanie w opozycji do drugiego Francuza na torze, Alex Kolombona i jego partner Jessica castello, lub do pary wynikającej z previas.

Tego samego dnia bliźniacy Alayeto będą musieli komponować przeciwko parze Veronica skrętyda- Barbara Las Heras komu się udało?

Tic Tac Tic Tac… Odliczanie rozpoczęte, a nowa edycja WPT wciąż zapowiada dużo rozrywki!

Aby znaleźć wszystkie tabele, tak się dzieje ICI !

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.