To historyczny sezon dla padel profesjonalny. Rzeczywiście, wraz z nadejściem obwodu Premier Padel, gracze World Padel Tour nigdy nie grałem w tylu turniejach.

A jeśli zgodzili się, za pośrednictwem stowarzyszenia PPA, wziąć udział w wydarzeniach nowego oficjalnego obwodu FIP, wszyscy już wydają się bardzo zmęczeni tą sytuacją. Rzeczywiście, do tej pory rozegrano 21 turniejów na WPT (w tym 4 Challengers) i 5 na Premier Padel, ciała wyraźnie zaczynają strzelać.

Martin Di Nenno już w lipcu bił na alarm, a dziś naśladują go inni gracze na torze, którzy nie kryją swojego wyczerpania. W zeszłym tygodniu Javi Garrido zadeklarował naszym kolegom z Marca że ta sytuacja nie może trwać wiecznie. Sanyo Gutiérrez zrobił to samo z magazynem Olé. W wywiadzie Argentyńczyk wyjaśnia, że ​​jest zmęczony graniem na dwóch torach i skarży się w szczególności na nasilone zmęczenie fizyczne. On i jego obecny partner, Agustin Tapia, również postanowili omiń Nowy Giza Premier Padel P1...

Nowy Giza Premier Padel P1 2022
Nowy Giza Premier Padel P1 zostanie rozegrany bez Sanyo i Tapii

Ta sytuacja, która zachwyca kibiców, ale oczywiście nie wszystkich graczy, nie wydaje się, aby się skończyła. Rzeczywiście, umowa graczy z World Padel Tour do końca 2023 roku mówimy sobie, że ci drudzy w przyszłym sezonie będą musieli się jeszcze odwrócić. Co się później stanie? Dziś z odmowa PPA udziału w nowej prezentacji WPT na Minorce, najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się ostateczne przejęcie Premier Padel początek 2024 roku.

Ale obwód, który ostatnio miał niejakiego Alexa Corretję jako asystenta prezydenta, może nadal, jeśli wierzyć ostatni post przez Pablo Lijo, spróbuj wrócić do gry, upuszczając pozwy przeciwko graczom. Ze swojej strony APT Padel Tour planuje spektakularne zapowiedzi na 2023 rok i zamierza spróbować zabezpieczyć usługi największych gwiazd padel światowy. W tym kontekście trudno jest przewidzieć, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach, ale jedno wydaje się pewne, że gracze nie powinni przegapić turniejów, aby wyrazić siebie…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !