Oto ważny temat na koniec sezonu: walka o pierwsze miejsce w rankingach World Padel Tour u panów.

Jeśli Coello i Tapia będą mieli wygodną przewagę, 1695 punktów i ponad 2500 punktów do podziału, nie ma jeszcze gwarancji, że zakończą rok na tronie. Gracze mniej prężnego pod koniec sezonu tria Crosetti/Pratto/Martin nadal mogą zobaczyć Superpiby Zablokuj je na poście.

Jednak w tym celu obecni gracze z numerem 2 będą musieli przynajmniej wygrać jeden z dwóch kolejnych turniejów i liczyć na błędy rywali. Rzeczywiście, nawet gdyby udało im się wygrać Mexico Open i finał Master, podopieczni Pozzoniego nie zajęliby pierwszego miejsca, gdyby Arturo i Agustin odpadli w półfinale w obu przypadkach. Innymi słowy, wygląda to na bardzo skomplikowane!

I nasi czytelnicy to zrozumieli, ponieważ podczas naszego Ankieta na Instagramie, jedynie 16% z nich głosowało za powrotem Stupy i Di Nenno.

Czy Argentyńczykom uda się zmusić ich do kłamstwa?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !