Odkryj obrazy World Padel Tour Reus Open, którego pre-previa rozpocznie się w najbliższą sobotę 5 marca 2022 roku.

Po udanym pierwszym w Miami, World Padel Tour wznowi w najbliższą sobotę z pre-previas Reus Open. Jeśli chodzi o losowanie główne, będziemy musieli poczekać do wtorku i już teraz możemy Wam powiedzieć, że zbliżają się bardzo dobre mecze.

Rzeczywiście, od pierwszej rundy ogłaszane są wielkie mecze, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Po stronie męskiej myślimy na przykład o spotkaniu w finaliści na Florydzie, Lucas Campagnolo i Javi Garrido oraz jedna z najbardziej obiecujących par na torze, Alex Arroyo i Ivan Ramirez. Javi Ruiz i Lucho Capra, rozstawieni z numerem 8 i ćwierćfinaliści w Miami, będą musieli zmierzyć się z Pablo Lijo i Uri Botello, jedyną parą, która odebrała zestaw Beli i Coello w Island Gardens!

Wśród pań jednym z ciekawszych spotkań powinno być spotkanie pomiędzy Bea Calderą i Carmen Goenaga, która w trzecim secie w Miami wypchnęła Ortegę/Gonzaleza, a bliźniakami Alayeto. Odkąd Léa Godallier wraca do Reus, będziemy mieć przy stole dwie Francuzki. Związana z Teresą Navarro będzie przeciwnikiem Ceci Reiter (34) i Julii Polo (55). Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Noa Canovas (41) i Raquel Piltcher (44). Dwa tricolory wystartują w środę.

Trzech Francuzów wystartuje w sobotę w preprevii i wszyscy zagrają o 11:30. Thomas Leygue i Ignacio Sager Nagel zmierzą się z Davidem Fernándezem (139) i Ivanem Garcíą Aceitun (210). Johan Bergeron i Simon Vasquez zmierzą się z Danielem Bresselem (133) i Luisem Ortegą (181), a Bastien Blanqué i Ferrán Bueno zmierzą się z Marcos Cordoba Lugo (218) i Aday Santaną (81).

Ostatecznie rozpocznie się w niedzielne popołudnie dla Benjamina Tisona i Teo Zapaty, w pierwszej rundzie previas. Ci, którym udało się awansować do głównego remisu Miami Open, stoczą wielki mecz z miejscowymi Marc'em Quilezem (73), byłym partnerem Francuza, oraz Tonim Bueno (76).

Znajdź wszystkie obrazy ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !