Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Zwycięzcy Blockchain.com Miami Padel Open zostali potrąceni za ich wejście do biegu World Padel Tour Reus Otwarte.

Nowy tydzień, nowy turniej i nowe warunki na WPT. Bardzo wygodne na zewnątrz w Miami, Bela i Coello mieli trochę więcej problemów z powrotem do gry w hali.

Za wejście do biegu w Reus, piłkarze Miguela Sciorilliego od samego początku schwytała za gardło para, która nie miała nic do pary: ta złożona z Juanlu Esbriego i Javiera Barahony. Ta para z previas, która nie widziała Florydy, przybyła z pragnieniem walki. Rezultat, pierwszy set wygrał 6/2 przez outsiderów.

Następnie maszyna Belasteguin / Coello znalazła się, a ziarno numer 6 było w stanie uniknąć dużej niespodzianki i wygrało 2/6 6/2 6/3.

W czwartek Fernando i Arturo zmierzą się z Miguelem Yanguasem i Coki Nieto, którzy zrobili krótką pracę z parą Cano/Diestre: 6/1 6/1. Ta szesnastka będzie po prostu zemstą za pierwszą rundę Miami Padel Open, który wygrali 7/5 6/3 Coello i Bela.

W pozostałych meczach, po zwycięstwie Gila/Silingo, faworyci zapewnili sobie zwycięstwa w dwóch setach dla Chingotto/Tello i Gonzaleza/Rico. Przejdźmy teraz do ostatniego meczu tego dnia pomiędzy Alonso / Moyą a Lampertim / Sanzem. Możesz śledzić ewolucję partytury za pomocą „Marcador WPT”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !