Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Zwycięzcy Blockchain.com Miami Padel Otwarte zostali potrąceni za wejście do biegu World Padel Tour Reus Otwarte.

Nowy tydzień, nowy turniej i nowe warunki na WPT. Bardzo wygodne na zewnątrz w Miami, Bela i Coello mieli trochę więcej problemów z tym powrotem do gry w hali.

Za wejście do biegu w Reus, zawodnicy Miguela Sciorilli zostali od początku rzuceni za gardło przez parę, która nie miała nic do sparowania: ta złożona z Juanlu Esbri i Javiera Barahony. Ta para z previas, która nie widziała Florydy, przybyła z chęcią stoczenia bitwy. Wynik, pierwszy set wygrany przez outsiderów 6:2.

Potem znalazła się maszyna Belasteguin/Coello, a rozstawiony numer 6 uniknął niespodzianki i wygrał 2/6 6/2 6/3.

W czwartek Fernando i Arturo zmierzą się z Miguelem Yanguasem i Cokim Nieto, którzy szybko poradzili sobie z parą Cano/Diestre: 6/1 6/1. Ta XNUMX/XNUMX finału będzie po prostu zemstą za pierwszą rundę w Miami Padel Open, który wygrał 7/5 6/3 przez Coello i Belę.

W pozostałych meczach po zwycięstwie Gil/Silingo faworyci zapewnili sobie zwycięstwo, wygrywając w dwóch setach Chingotto/Tello i Gonzalez/Rico. Teraz przejdźmy do ostatniego meczu dnia pomiędzy Alonso / Moya i Lamperti / Sanz. Możesz śledzić ewolucję wyniku poprzez „Marcador z WPT”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !