Później dwie duże niespodzianki które miało miejsce wczoraj o godz World Padel Tour Sardegna Open, zastanawiamy się, co wydarzy się dzisiaj w Cagliari.

Po deszczu, który pojawił się na Sardynii, rozpoczęcie spotkań musiało zostać przesunięte na 11:30 zamiast pierwotnie zaplanowanej godziny 09:00.

Więcej niespodzianek dla panów?

Jedno jest pewne, jak tylko deszcz przestanie odgrywać destrukcyjną rolę, to są to bardzo duże mecze, w których weźmiemy udział w Cagliari, z kilkoma pytaniami. Lamperti i Yanguas zdołają dotrzymać kroku Stupie i Ruizowi, którzy potrzebowali trzech zestawów, by rządzić Belluati / Garrido? Czy Galan i Lebron będą kontynuować marsz naprzód przeciwko Di Nenno i Navarro? Czy Ramirez i Rubio mogą jeszcze stworzyć wyczyn przeciwko Limie i Tapii, które wczoraj pojawiły się w trudnej sytuacji przeciwko Bergamini / Campagnolo?

ćwierćfinały tabeli mężczyzn sardegna otwarte 2021

Ulubione na spotkaniu

Wśród kobiet toczą się dziś bardzo duże starcia z osiem nasion, które kończą w ćwierćfinale ! Wczoraj nasze dwie pary francusko-hiszpańskie nie stworzyły tego wyczynu. Przeciwko Llaguno / Riera (TS4) Ariadna Cañellas i Léa Godallier były bardzo bliskie zdobycia seta: 7/6 6/3. Dobrze zregenerowane po gwałtownej porażce pierwszego seta Alix Collombon i Jessica Castello nie poradziły sobie lepiej niż ta porażka 6/1/6/4 przeciwko Brea/Icardo (TS6).

W związku z tym będziemy mieć cztery mecze na bardzo wysokim poziomie pomiędzy ośmioma najlepszymi parami na świecie. Mecz, który oczywiście przykuwa naszą uwagę, to mecz Salazara/Triaya z Marrero/Ortegą, ponieważ jest to rewanż rozgrywającego za Cascais, który wygrali Marty. Czy będą w stanie ponownie zaskoczyć numer 1?