To trwa nadal dla Benjamina Tisona i Marca Quileza, którzy wyszli w wielkim meczu z Godo Diazem i José Carlosem Gasparem!

Oto zwycięstwo, które powinno dobrze wypaść parze francusko-hiszpańskiej! Prowadzący w drugim secie po przegranej pierwszego seta w tie-breaku Francuz i jego partner wyszli z tego mentalnie z weteranem Godo Diazem i jego utalentowanym partnerem José Carlosem Gasparem.

Benjamin i Marc wygrywają 6/7 (5) 7/5 7/5 w bardzo dużej grze, która z pewnością powinna poprawić pewność siebie.

Jutro czeka ich nowy wielki mecz przeciwko rozstawionym 3 z previas, Gutiérrez (48) / Valdés (58). Początek spotkania o godzinie 09:00

Zauważ, że Benjamin jest teraz jedynym francuskim zawodnikiem w wyścigu mężczyzn od tego czasu Johan Bergeron i Adrian Ronco ukłonił się Miguel Ángel Solbes et Miguel González García: 6/7 (8) 2/6.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !