Juan Lebron i Ale Galan wygrywają World Padel Tour szwedzki Padel Otwarty, nie bez cierpienia z powodu Paquito Navarro i Martina Di Nenno.

Di Nenno i Navarro wracają do swoich najlepszych

Początek meczu jest na korzyść Paquito i Di Nenno. Obaj mężczyźni, a w szczególności Paquito, są skupieni na swoim celu. Robią przerwę.
Nie pokazując swojej najlepszej wersji, Lebron i Galan udaje się wrócić, aby zdobyć punkty, a następnie docisnąć seta do tie-breaka.
Martin Di Nenno jest w trybie metronomu i odzwierciedla wszystkie ataki swoich przeciwników. Paquito Navarro dodaje trochę magii, a tie-break odwraca się na korzyść pary #2.

Czas na imprezę na trybunach. Paquito wraca na dwór przy owacji na stojąco od tłumu, który poświęca “Paquito płonie” a cappella.

Numery 1 przejmują kontrolę

Ale Galan próbuje konkurować z publicznością, krzycząc wiele razy i bardzo głośno: „Chodź Juan! Razem ! Obie ! Te słowa mają pozytywny wpływ na Juana Lebrona, który staje się cesarski, aby wyrwać się z trzeciej partii seta.

Luź po wygraniu seta wiszącego nie jest legendą, a cenę płaci Navarro / Di Nenno! Gry przemijają, plik zestawu, podnoszą się nº1s. 6/2

Dynamika drugiego seta jest potwierdzona w trzecim. Juan Lebron i Alejandro Galan sprawiają, że wejście zostaje przerwane. Juan Lebron staje się niepowstrzymany i sprawia, że ​​społeczeństwo rośnie dzięki nieprawdopodobnej obronie, a nawet miażdżeniu z ostatniej linii służby. „Bien Lobo” krzyczy jego przyjaciel.

Paquito wydaje się być poza grą. Wyjście o 3 między nogami niewątpliwie umieści go w podsumowaniu meczu, ale jego set jest katastrofalny. Jak on ma powiedział na swoim koncie na Instagramie potem Andaluzyjczyk po prostu nie miał już benzyny w silniku. W każdym razie ten koniec meczu musiał być frustrujący dla Martína Di Nenno, który nie miał sobie zbyt wiele do wyrzutów.

Ostateczny wynik: 6/7 6/2 6/1 na korzyść Lebrona i Galana, którzy zdobywają szósty tytuł w sezonie i potwierdzają, że po raz kolejny będą ulubione w Madrycie w tym tygodniu.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.