Alix Collombon i Jessica Castello stoczyły dziś bardzo dużą bitwę w Sztokholmie, ale to nie wystarczyło, by zwolnić Patty Llaguno i Virginię Riera.

Nie byliśmy daleko od nowego niespodzianka w tym szwedzkim WPT Padel Otwarty. Rzeczywiście, przeciwko Llaguno / Riera, para francusko-hiszpańska, nie faworyt, rozegrała bardzo dobry mecz.

Po zdobyciu pierwszego seta w tie-breaku Lyonnaise i jej partner nadal atakowali rywali. Jeśli byli w stanie dać sobie trochę powietrza, wyrównując wszędzie jednym setem, ponownie byli pod presją na początku trzeciego seta, z szybką przerwą dla Castello / Collombon.

Ale po raz kolejny Llaguno i Riera byli w stanie wyjść ze złego startu. W końcu, w tym szoku, który trwał ponad trzy godziny, to szczegóły zrobiły różnicę i to doświadczenie rozstawionej piątki wygrało. Rzeczywiście, jak widać w statystykach, para francusko-hiszpańska zdobyła więcej punktów niż jej odpowiednik!

Alix i Jessica nieuchronnie będą żałować przegranej, robiąc więcej niż nawet bawiąc się parą tego kalibru, ale Lyonnaise i jej „compi” będą mogli się pocieszyć, mówiąc, że mogą mieć szansa na zemstę za tydzień w Madrycie !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !