Pokonany w półfinale World Padel Tour Cascais Open Marty Ortegi i Bei Gonzalez, Gemmy Triay i Alejandry Salazar nie przegapiły szansy na awans do nowego finału.

Tydzień temu dzień do gry, Ortega i Gonzalez wygrali jedna z największych gier sezonu przeciwko numerom 1. Prawdziwa walka trwająca prawie 3h30, która w końcu obróciła się na korzyść outsiderów.

W sobotę spodziewaliśmy się tak dużego szoku, ale podopieczni Rodriego Ovide'a postanowili inaczej. Wracając do swoich nawyków, Gemma i Ale zdusili swoich przeciwników na Avicii Arenie i logicznie odchodzą ze zwycięstwem w dwóch setach, zdobytym w 1h40 gry.

Dzięki temu sukcesowi numery 1 zagrają jutro swój 11. finał sezonu. Będzie albo przeciwko ich największym rywalom, Pauli Josemarii i Ari Sanchezowi, albo przeciwko sensacji chwili, parze Las Heras / Virseda!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !