Juan Lebron i Ale Galan zakwalifikowali się do finału WPT Valencia Open po bardzo ważnym meczu z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno.

Druga gra dnia na World Padel Tour dał nam kolejną 3-setową bitwę. Po zwycięstwie Alejandry Salazar i Gemma Triay 6/0 4/6 6/1 nad Llaguno / Riera, mężczyźni numer 1 również uszanowali swój ranking.

Po dość wyraźnym zdominowaniu pierwszego seta ich potęgi, numery 1 zostały więcej niż potrącone w drugim secie przez Navarro i Di Nenno. Paquito na chmurze, jego nieustępliwy partner w obronie, piłkarze Rodri Ovide podali 6/1 Lebronowi i Galanowi. Zestaw, podczas którego zobaczymy halucynujące punkty, z trafieniami z innych miejsc.

Paquito Navarro Martin Di nenno valencia Otwarte cri 2021

Trzeci set był wielką bitwą, z kilkoma przerwami i nierozstrzygniętymi meczami. Wreszcie, jest to ogólnie najsilniejsza para, która wygrywa z 6/4 w trzeciej. Spotkanie na bardzo wysokim poziomie, które po raz kolejny nas zachwyci.

Lebron i Galan czekają teraz na swoich przeciwników. To będzie albo Bela i Sanyo, albo Chingotto i Tello. Mecz, który odbędzie się po drugim półfinale kobiet, Brea / Icardo vs Iglesias / Osoro, który rozpocznie się o 17:00.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !