Po krótkim tygodniu odpoczynku World Padel Tour wznowi w ten weekend turniejem Valencia Open, którego kwalifikacje rozpoczną się w najbliższą niedzielę.

U mężczyzn

Po stronie mężczyzn główne losowanie rozpocznie się we wtorek. Na najpiękniejszy plakat szesnastek będziemy musieli poczekać do środy: Belasteguin / Coello vs Lamperti / Sanz!

Po stronie francuskiej w Valence jest tylko jeden gracz: to Benjamin Tison. Kojarzony jak zwykle z Teo Zapata mistrz Francji wystartuje w poniedziałek o 09:00 w drugiej rundzie previas. Para francusko-hiszpańska zmierzy się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Javierem Martínezem/Víctorem Meną i parą z pre-previas.

Podgląd tabeli

Tabela Preprevia

U pań

Po stronie kobiet w środę rozegrane zostaną wszystkie XNUMX/XNUMX finału. Będzie to okazja do zobaczenia kilku nowe pary, w tym Martinez / Clasca, który będzie przeciwnikiem Goenagi / Rufo. Spotkanie, które wydaje nam się najbardziej niezdecydowane, to spotkanie Mesa/Jensen i Alayeto/Nogueira.

Jak zwykle w głównym losowaniu będziemy mieli dwa tricolory. Dwa francusko-hiszpańskie duety zagrają w najbliższą środę o 09:30. Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Aną Cortiles (40) i Loreną Alonso (56), a Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się z parą z previas. Na papierze mamy więc spore szanse na znalezienie dwóch Francuzek w XNUMX/XNUMX finału!

Podgląd tabeli

Tabela Preprevia

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !