Po niepowodzeniu Mistrza Valladolid, numery 1 obwodu są z powrotem w finale. Josemaría i Sanchez mieć Sainza/Osoro w dwóch rundach.

Królowe toru są powyżej

Pierwszy set jest sporny, ale po raz kolejny to niekwestionowane królowe toru znalazły rozwiązanie. Pomimo dobrego oporu, para hiszpańsko-argentyńska ostatecznie pozwoliła, by pierwszy set zakończył się wynikiem 6:4.

Podsumowanie zestawu 1 SanchezJosemaria - SainzOsoro

Tygodniowa przerwa wydaje się być korzystna dla zawodników Claudio Gilardoniego, którzy pokazali nową inspirację swoim występem w Valladolid. Josemaría i Sanchez wyraźnie nigdy nie byli narażeni na niebezpieczeństwo przy swoim serwisie podczas tego drugiego seta. Bardziej precyzyjne i bardziej stosowane,królowe toru stopniowo przejmowały kontrolę i odrywały się, by ostatecznie wygrać po 1 godzinie i 20 minutach z wynikiem 6/4 6/1.

10 finał w tym sezonie

w Walencji, Paula Josemaria i Ariana Sanchez potwierdzić swoją dominację, kwalifikując się do ich 10. finał z 14 turniejów rozegranych w tym sezonie. W 2023 podopiecznym Claudio Gilardoniego po prostu nie można się oprzeć. Świętując razem swój 50. turniej, są zdeterminowani, by zdobyć 22. tytuł.

Do zobaczenia w niedzielę o 10:XNUMX, aby śledzić nowy finał królowych torów. Znani będą ich przeciwnicy po półfinale innych kobiet pomiędzy Icardo/Riera i Ortega/Triay, od godz. na antenach Kanał+.