Po Léi Godallier i Teresie Navarro, to Jessica Castello i Alix Collombon skasowali swój bilet na wiedeńską rundę XNUMX Padel Open.

Jessica Castello i Alix Collombon są doskonale wprowadzone w tym Wiedniu Padel Otwarty. Lyonnaise i jej partner rozegrali bardzo solidny mecz z Hernandez/Martinez. Duet z previas nie mógł wiele zrobić przeciwko parze francusko-hiszpańskiej, która nie chciała dziś spędzać czasu na korcie. Wynik końcowy: 6/0 6/1.

To szybkie zwycięstwo pozwoli Alix i Jessice dotrzeć do jutrzejszej XNUMX/XNUMX finału w najwyższej formie. I to dobrze, bo czeka ich wielki mecz z Delfi Breą i Tamarą Icardo. Czy Francuzka i jej koleżanka z drużyny, zwycięska w tej samej parze w Belgii, będą w stanie zrobić to ponownie w ten czwartek w Austrii i pozwolić sobie na nowy ćwierćfinał?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !