Podobnie jak wczoraj w XNUMX/XNUMX finału, w ten piątek byliśmy świadkami prawdziwego pokazu ulubionych par podczas ćwierćfinałów WPT Vigo Open.

Fani suspensu z pewnością mogą być zawiedzeni. Rzeczywiście, w tym galicyjskim turnieju „wielka czwórka” dominuje w rozgrywkach równie rzadko. W najbliższą sobotę cztery pary, które nie przegrały jeszcze ani jednego seta, awansują do finałowej czwórki. Dzisiaj tylko Triay i Salazar mieli skomplikowany start przeciwko Castello / Jensen, pozostałe ćwierćfinały zamieniły się w korektę. Sędzia zamiast:

  • Josemaria/Sanchez (TS1) kontra Alayeto/Alayeto (TS8) 6/2 6/3
  • Araujo/Ortega (TS4) kontra Icardo/Riera (TS6) 6/3 6/3
  • Brea/Gonzalez (TS3) kontra Sainz/Osoro (TS5) 6/2 6/2
  • Triay/Salazar (TS2) kontra Castello/Jensen (TS7) 7/6 6/0

Dlatego jutro będziemy mieli prawo do dwóch znakomitych plakatów (Josemaria/Sanchez (TS1) vs Araujo/Ortega (TS4) i Brea/Gonzalez (TS3) vs Triay/Salazar (TS2)), z pytaniem: czy osoby z zewnątrz będą w stanie zapobiec nowemu finałowi pomiędzy dwiema parami, które dominują w rankingu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !