Paula Josemaria i Ariana Sanchez wygrały dziś w półfinale World Padel Tour Vigo Open przeciwko Patty Llaguno i Virginii Riera.

Podopieczni Miguela Sciorilliego zagrają jutro swój trzeci finał sezonu, szósty z rzędu, między 2021 a 2022 rokiem! To proste, w tym samym okresie żadna para nie radziła sobie tak dobrze, zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Trzeba powiedzieć, że Josemaria i Sanchez są w świetnej formie! Mistrzowie Master Final 2021 odnieśli dziś rano kolejne zwycięstwo w dwóch setach (7/5 6/1) z Patty Llaguno i Virginią Riera, które miały wyeliminowane stare numery 1 Marrero/Sainz.

Czekają teraz na swoich jutrzejszych przeciwników. Będzie to albo ich zirytowany, Salazar/Triay, trzeci z rzędu finał między numerami 1 i 2, albo bliźniacy Alayeto, którzy wczoraj zrobili wrażenie. Odpowiedz dziś po południu od 16:00.

W międzyczasie możesz przejść do World Padel Tour TV śledzić pierwszy półfinał mężczyzn, między Di Nenno/Navarro i Stupaczuk/Ruiz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !