Po dwóch turniejach oznaczonych licznymi niespodziankami, World Padel Tour de Vigo zaoferuje nam ćwierćfinały z samymi rozstawami.

Jak widzieliśmy wcześniej, wśród pań faworytki wykonały zadanie w ósmej. Niektórzy narzucili się w szybki sposób, podczas gdy inni ucierpieli bardziej, ale ostatecznie 8 najlepiej sklasyfikowanych par dobrze radzi sobie w ćwierćfinale w ten piątek.

Mniej więcej to samo stało się z panami. Bela/Coello i Galan/Lebron potrzebowali trzech zestawów, aby wykluczyć odpowiednio Belluati/Moyano (6/2 6/7 6/4) i Campagnolo/Garrido (4/6 6/3 6/4), podczas gdy Tapia/Sanyo i Di Nenno/Navarro nie wdało się w szczegóły przeciwko Sanz/Lamperti (6) i Rubio/Ruiz (3).

Dziś czekają więc na nas bardzo duże plakaty. Jak zawsze mecze kobiet są transmitowane za darmo World Padel Tour TV. Dla panów zależy to od obszaru geograficznego. We Francji, z powodu braku transmisji w Canal+, mecze mężczyzn będą również dostępne za pośrednictwem platformy WPT.

Poznaj wyniki ósmej ósemki i plakaty z ćwiartek poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !