Wznowienie World Padel Tour pod koniec czerwca, niewiele ponad miesiąc po powrocie graczy na trening? Możliwość, jeśli ktoś wierzy Miguelowi Lampertiemu.

Wywiad przeprowadził RealMadridTV, obecne 27 miejsce w rankingu World Padel Tour, Miguel Lamperti, ogłosił możliwe wznowienie World Padel Tour pod koniec czerwca w Madrycie! Na razie nic oficjalnego, ponieważ WPT wciąż się nie komunikuje w sprawie powrotu do zdrowia i nowego harmonogramu, ale zgodnie z „Miguelito”, jeśli Ministerstwo Zdrowia i sytuacja na to pozwolą, „najlepszy padel na świecie” powróci za miesiąc!

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów, którym brakuje padla. Nadal według Lampertiego, W 10 r. Odbędzie się 11 lub 2020 turniejów World Padel Tour. Informacje, które, jeśli zostaną potwierdzone, oczywiście zadowolą wszystkich miłośników padla, dlatego teraz oczekujemy na komunikację WPT w nowym kalendarzu.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wywiad z Miguelem Lampertim dla RealMadridTV, oto:

https://www.facebook.com/lamperti.ml10/videos/849187888938331/?tn-str=k*F

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!