Yohan Menzoyan to mężczyzna o nietypowym pochodzeniu. Początkowo był fryzjerem, szybko zainteresował się tworzeniem treści, stając się influencerem. Niedawno odkrył padel i zostałem fanem. Dziś bierze udział w Cuprze Padel-Point Tour 2023 w Beausoleil, na 13. w tym roku terminie trasy.

Przy mikrofonie Alice de Caunes opowiada nam o swojej podróży i niedawnym związku z padel.

Uzależniony od padel

„Od małego wiedziałem, że chcę zostać fryzjerem. Obcinałem grzywkę mojej mamie, kiedy spała. Potem odkryłem wpływy i tworząc treści, zacząłem zdobywać subskrybentów. Opieram się na tworzeniu treści, tam czuję się najlepiej.

Minął rok odkąd zacząłem grać ze znajomymi i nie mogę się od tego oderwać. padel : to bardzo uzależnia. Myślę, że wszyscy się zgodzą, że to uzależniający sport.

„W końcu dobrze się bawiłem zajmując się sportem, włosami i wpływami”.

Jak znajdujesz pomysły na tworzenie treści?

„To zależy od tego, jakich treści potrzebujemy. Ogólnie rzecz biorąc, robi się to poprzez uczucie. Mam pomysł, który nagle przychodzi mi do głowy. Poświęcam czas na pisanie, nagrywam i edytuję. To naprawdę przyjemność jest na pierwszym miejscu.”

Już niedługo filmik dot padel ?

„Filmowałem wszystkie turnieje padel że to zrobiłem. Więc zaczynam mieć jakąś treść. Chcę nagrać film, w którym opowiem o tym sporcie osobom, które to uprawiają lub tym, które tego nie robią, a które byłyby zainteresowane uprawianiem tego sportu. To nadejdzie bardzo szybko. Zostanie to opublikowane na Instagramie, YouTubie i TikToku.

Fryzjer, potem gracz padel : Przypadkowy?

"To jest bardzo zabawne. Niekoniecznie uważam, że mam z tym łatwość padel dzięki moim umiejętnościom fryzjerskim. Elastyczność nadgarstka padel niekoniecznie jest dobre, lepiej pozostać dość sztywnym, trzymając chwyt młotkowy. Próbuję się z tego wydostać, aby mieć odpowiedni refleks.

Odkrycie padel

„Minął rok, odkąd zacząłem padel. Jest bardzo kompletny. Nigdy tak naprawdę nie uprawiałem sportów rakietowych. W końcu odkryłem padel i świetnie się bawiłem. To taki wspaniały sport.”

Cupra Padel Point Tour

„Jestem fanem tego wydarzenia. Zespół jest super fajny. Odkrywamy mnóstwo różnych miejsc i terenów. Graliśmy na zielonej, niebieskiej, a nawet czerwonej trawie. Jest tam i na zewnątrz, poznajemy wielu ludzi, jest tak dobrze. Można grać z profesjonalistami, to nie jest gra dla każdego.

Odbywają się także mecze pokazowe, na których można zobaczyć grających profesjonalistów. Dzieci mogą wygrać nagrody, jest loteria fantowa, aperitify… Jest wspaniale.”

Mecz z Maxime Moreau, Francuzem nr 4 i Alexandre Leruste, co to oznacza?

„Grałem z nimi 5 minut i myślałem, że nadrabiam rok padel że to zrobiłem. Poprawili mnie i doradzili, świetnie się bawiłem.

Yohana Menzoyana poznał także Lucile Pothier i Marie-Amélie Dardaine w Bandol : „Teraz śledzę ich w sieci i od czasu do czasu piszemy do siebie. Wspaniale jest otrzymać dobre rady od profesjonalistów.”

Aby obejrzeć wywiad w całości:

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!