Au padel, możesz grać na zewnątrz, w pomieszczeniu lub częściowo w pomieszczeniu. Pół-kryty oznacza, że ​​powinieneś grać w osłonie przed deszczem, ale konstrukcja nie jest w pełni osłonięta.

Na papierze pomysł jest atrakcyjny: kosztuje mniej niż 100% zamknięta pokrywa, pozwala oddychać czystym powietrzem, a rozłożenie jest prostsze i szybsze!

pomarańczowy padel częściowo kryty

Tak, pół-indoor może być bardzo dobrą opcją, ale uważaj na błędy i wybranych dostawców...

Rzeczywiście, pół-kryty nie zawsze jest cudownym rozwiązaniem.

Oto dwie ważne rzeczy do sprawdzenia przed rozpoczęciem tego typu projektu.

Problemy ze wzrokiem

Często tak się dzieje, gdy sprawy nie układają się dobrze. „Nic nie widzimy”, narzekają zawodnicy.

Efekt cienia / światła może być prawdziwą przeszkodą dla graczy, którzy preferują grę w pomieszczeniach lub na zewnątrz, jeśli to możliwe.

Deszcz !

Co ? pół-kryty nie chroni przed deszczem?

Przykro mi to mówić, ale nie cały czas. Głównym problemem jest brak myśli na początku projektu.

Rzeczywiście, deszcz pada lekko na boki, a im więcej wiatru, tym bardziej dociera na boki. Podsumowując, woda przedostaje się przez boki dachu, jeśli nie pokrywa wystarczającej powierzchni. I pamiętaj: im wyższy, tym większe pokrycie potrzebujesz!

Potrzebujesz informacji?

Możesz zbliżyć się do firm specjalizujących się w: koce.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory budowniczowie może być również bardzo dobrą radą.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.