Miguel Semmler i Teo Zapata rozmawiali z Mario Cordero po zwycięstwie z Casa w Interklubowych Mistrzostwach Francji N1 Padel. Jak zobaczysz, dołączyło do nich dwóch kolegów z drużyny…

Radość, która dominuje

Teo Zapata: "Jestem bardzo szczęśliwy. Poznałem ten zespół w tym roku, to świetna grupa, świetnie się bawiłem poza torem, co jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo szczęśliwy osobiście, ale także całego zespołu, co było niesamowite. Dziękuję także klubowi za umożliwienie mi dzisiejszego udostępnienia utworu Miguelowi. Utrzymywał formę, grał na bardzo wysokim poziomie w trzech meczach, które razem rozegraliśmy, co nigdy nie jest łatwe, gdy wraca się po kontuzji. Gratuluję mu i bardzo się cieszę, że mogę go ponownie zobaczyć na tym poziomie!”

Miguel Semmler: „Nie uderzam tak mocno jak Teo czy inni gracze, więc muszę znaleźć inne zasoby. Tam vibora to jeden z moich najlepszych posunięć.”

„Wczoraj rano miałem małe problemy, ale Teo spisał się bardzo dobrze. Znowu musiałem się oswoić, minęło dużo czasu, odkąd brałem udział w zawodach. Fakt wznowienia gry we Francji przed rozpoczęciem sezonu, jak powiedział Teo, w tak wspaniałej grupie, to bardzo dobra rzecz. Spotkałem we Francji wspaniałych ludzi, którzy niesamowicie nas traktowali przez cały weekend, więc jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem ten tytuł, że wróciłem, a przede wszystkim bardzo szczęśliwy dla zespołu.

Program na najbliższe tygodnie

Teo Zapata: Trenuj dokładnie, ponieważ wciąż jesteśmy w połowie przygotowań do sezonu, a potem zobaczymy z naszymi partnerami: Miguel zagra z Pablo Lijo, a ja z Enrique Goenagą. Następnie zaczniemy o godz Premier Padel P1 z Rijadu. Na razie będziemy dużo biegać, spędzać dużo czasu na siłowni i budować formę na sezon.

Cyril Hanouna : „Teo i Miguel stoczyli szalony mecz. To potwory, a co więcej, zakochują się w facetach. Po prostu się z nimi śmiejemy, tam myślimy tylko o jednym: o wieczorze. Ale bądź ostrożny, nie martw się, nie bzdury. Jesteśmy w gronie przyjaciół, będziemy się śmiać, bardzo ich kocham… Teo jest już po raz trzeci Championem Francji, a za rok znów będzie z nami.” Uwagi potwierdzone przez pierwszą zainteresowaną osobę.

Aby wysłuchać reszty uwag Cyryla i obejrzeć wywiad w całości, poniżej znajdziecie go:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !