ZARZĄDZANIE SPORTAMI

Sports Management to oprogramowanie Padel, które potrafi to wszystko.
  • Chcesz zacząć i stworzyć klub Padel?
  • Czy jesteś już menedżerem, menedżerem lub udziałowcem klubu Padel?

Oprogramowanie GESTION SPORTS jest stworzone dla Ciebie.

Loïc TAP uruchamia zarządzanie sportem! Jest już weteranem francuskiego padla. Jest także odpowiedzialny za jeden z największych francuskich klubów wiosłowych: The Tennis Squash Club Padel Mas w Perpignan.

Zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie zarządzania i rozwoju.

Zarządzanie sportem w kilku słowach

  • Oszczędzaj czas
  • Wypełnij pustą ziemię
  • Zwiększ swój klub
  • Zatrzymaj graczy
  • Pracuj w zespole
  • Zarabiaj pieniądze
  • Stań się bardziej profesjonalny

Zarządzanie sportem jest opłacalnym narzędziem, które oferuje prawdziwy zwrot z inwestycji.

"Kiedy się rozwinąłem Zarządzanie sportem, Miałem na myśli tylko jedno: stworzyć intuicyjne narzędzie, które jest bardzo łatwe w użyciu. Ponadto projekt jest ładny, a jeśli jesteś liderem i wydajesz więcej niż 15h dziennie na narzędzie komputerowe, ma to znaczenie! Wyjaśnia Loïc Tap.

Główne cechy:

REZERWACJA W KLIKNIĘCIACH 5: Twoi członkowie mogą dokonać rezerwacji za pomocą kliknięć 5. Szybki, prosty i skuteczny.

TWORZENIE CZĘŚCI AUTOMATYCZNYCH: Twoi członkowie mogą tworzyć i dodawać do gier (tego samego poziomu) oraz poznawać nowych ludzi. Z łatwością wypełnisz godziny poza szczytem ...

PRYWATNA PRZESTRZEŃ CZŁONKOWSKA: Wszyscy członkowie mają dostęp do swojego miejsca na rezerwację, dodawanie do gier lub zapisywanie się na wydarzenia i turnieje.

SZKOŁA MŁODZIEŻ: Stwórz swoją szkołę młodzieżową i zarządzaj rejestracją online.

ZARZĄDZANIE CZŁONKIEM: Zoptymalizowane zarządzanie członkami, aby wiedzieć wszystko o swoich klientach ... Liczba rezerwacji, preferowany dzień, preferowany partner ...

RANKING I KLASYFIKACJE: Przydziel poziom lub rangę każdemu z członków, aby znaleźć partnerów na tym samym poziomie.

SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI: Uzyskaj dostęp do szerokiej listy statystyk, które pokażą ci, jak rozwijać swój klub.

REKLAMA I PARTNERZY: Twórz wkładki reklamowe w prywatnym obszarze swoich członków, na swojej stronie internetowej i zmień nazwę swojej ziemi na nazwisko partnera.

RESTAURACJA: Twoi klienci mogą zarezerwować posiłek podczas rezerwacji sądu. Prosty, szybki i szczególnie praktyczny!

POWIADOMIENIA SMS: Przy każdej rezerwacji członkowie otrzymają SMS potwierdzający.

ODZYSKUJ SUBSKRYBUJ: Za pomocą jednego kliknięcia wyślij wiadomość e-mail z przypomnieniem do członków, którzy wygasają.

INFORMACJE: Twoi członkowie mogą skontaktować się z Tobą w swoim prywatnym obszarze członkowskim, aby uzyskać więcej informacji ...

STWÓRZ SWOJE TURNIEJE: Twórz rejestracje turniejów online i zarządzaj nimi. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

TWÓRZ SWOJE ANIMACJE: Twórz i zarządzaj rejestracjami swoich animacji online. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

STWÓRZ SWOJE STAŻE: Utwórz i zarządzaj rejestracją staży dla młodych ludzi i dorosłych online. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego

STWÓRZ SWOJE GRUPY SZKOLENIOWE: Twórz i zarządzaj rejestracjami dla internetowych grup szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

Specjalizacja i strona internetowa

DORADZTWO W ROZWOJU: Skorzystaj z jego wiedzy, aby szybko rozwinąć swój klub!

STRONA INTERNETOWA PRO: Uzyskaj profesjonalną stronę internetową ze szkoleniami, aby zaktualizować wszystkie wiadomości klubu!

linki i kontakty

X