ZARZĄDZANIE SPORTAMI

Sports Management to oprogramowanie Padel, które potrafi to wszystko.
  • Chcesz zacząć i stworzyć klub Padel ?
  • Jesteś już menadżerem, menadżerem lub udziałowcem klubu Padel ?

Oprogramowanie GESTION SPORTS jest stworzone dla Ciebie.

Loïc TAP uruchamia Gestion Sports! Jest już francuskim weteranem padla. Odpowiada między innymi za jeden z największych francuskich klubów padel: Tennis Squash Padel Club du Mas w Perpignan.

Zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie zarządzania i rozwoju.

Zarządzanie sportem w kilku słowach

  • Oszczędzaj czas
  • Wypełnij pustą ziemię
  • Zwiększ swój klub
  • Zatrzymaj graczy
  • Pracuj w zespole
  • Zarabiaj pieniądze
  • Stań się bardziej profesjonalny

Zarządzanie sportem jest opłacalnym narzędziem, które oferuje prawdziwy zwrot z inwestycji.

"Kiedy się rozwinąłem Zarządzanie sportem, Miałem na myśli tylko jedno: stworzyć intuicyjne narzędzie, które jest bardzo łatwe w użyciu. Ponadto projekt jest ładny, a jeśli jesteś liderem i wydajesz więcej niż 15h dziennie na narzędzie komputerowe, ma to znaczenie! Wyjaśnia Loïc Tap.

Główne cechy:

REZERWACJA W KLIKNIĘCIACH 5: Twoi członkowie mogą dokonać rezerwacji za pomocą kliknięć 5. Szybki, prosty i skuteczny.

TWORZENIE CZĘŚCI AUTOMATYCZNYCH: Twoi członkowie mogą tworzyć i dodawać do gier (tego samego poziomu) oraz poznawać nowych ludzi. Z łatwością wypełnisz godziny poza szczytem ...

PRYWATNA PRZESTRZEŃ CZŁONKOWSKA: Wszyscy członkowie mają dostęp do swojego miejsca na rezerwację, dodawanie do gier lub zapisywanie się na wydarzenia i turnieje.

SZKOŁA MŁODZIEŻ: Stwórz swoją szkołę młodzieżową i zarządzaj rejestracją online.

ZARZĄDZANIE CZŁONKIEM: Zoptymalizowane zarządzanie członkami, aby wiedzieć wszystko o swoich klientach ... Liczba rezerwacji, preferowany dzień, preferowany partner ...

RANKING I KLASYFIKACJE: Przydziel poziom lub rangę każdemu z członków, aby znaleźć partnerów na tym samym poziomie.

SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI: Uzyskaj dostęp do szerokiej listy statystyk, które pokażą ci, jak rozwijać swój klub.

REKLAMA I PARTNERZY: Twórz wkładki reklamowe w prywatnym obszarze swoich członków, na swojej stronie internetowej i zmień nazwę swojej ziemi na nazwisko partnera.

RESTAURACJA: Twoi klienci mogą zarezerwować posiłek podczas rezerwacji sądu. Prosty, szybki i szczególnie praktyczny!

POWIADOMIENIA SMS: Przy każdej rezerwacji członkowie otrzymają SMS potwierdzający.

ODZYSKUJ SUBSKRYBUJ: Za pomocą jednego kliknięcia wyślij wiadomość e-mail z przypomnieniem do członków, którzy wygasają.

INFORMACJE: Twoi członkowie mogą skontaktować się z Tobą w swoim prywatnym obszarze członkowskim, aby uzyskać więcej informacji ...

STWÓRZ SWOJE TURNIEJE: Twórz rejestracje turniejów online i zarządzaj nimi. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

TWÓRZ SWOJE ANIMACJE: Twórz i zarządzaj rejestracjami swoich animacji online. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

STWÓRZ SWOJE STAŻE: Utwórz i zarządzaj rejestracją staży dla młodych ludzi i dorosłych online. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego

STWÓRZ SWOJE GRUPY SZKOLENIOWE: Twórz i zarządzaj rejestracjami dla internetowych grup szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych. Twoi członkowie mogą zarejestrować się za pośrednictwem swojego obszaru członkowskiego.

Specjalizacja i strona internetowa

DORADZTWO W ROZWOJU: Skorzystaj z jego wiedzy, aby szybko rozwinąć swój klub!

STRONA INTERNETOWA PRO: Uzyskaj profesjonalną stronę internetową ze szkoleniami, aby zaktualizować wszystkie wiadomości klubu!

linki i kontakty

X