[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

To liga, której nie można już zatrzymać. TC Plessis-Bouchard jako pierwszy rozpoczął przygodę z padelem pod przewodnictwem Richarda Demona, obecnego wiceprezesa klubu.

Od tego czasu poszedł klub tenisowy Sannois, Auvers-sur-Oise.

Teraz przyszła kolej na klub tenisowy Montmagny, który ma boisko do padla na świeżym powietrzu. I to nie będzie ostatni, jeśli pole odniesie oczekiwany sukces, przynajmniej inny powinien pójść.

Klub około 250 graczy (dzieci 150 i dorośli 100), „Padel z pewnością ożywi klub, który w ostatnich latach odnotowuje spadek liczby członków. Ta nowa aktywność może pomóc zatrzymać tę spiralę„Wyjaśnia Stephane Creusat, członek klubu tenisowego Montmagny.

Violaine François, prezes TC Montmagny, zwraca to, co skłoniło jej klub do wejścia na padel:
"Odkryłem padel dzięki członkowi klubu tenisowego (Vincent Levy). Szybko zabrano mnie na mecz. Byliśmy w klubie tenisowym Plessis Bouchard, gdzie mogliśmy spróbować tego sportu. A oto miłość od pierwszego wejrzenia. Odpowiadało to momentowi, w którym FFT właśnie włączyło padla do swojego statutu. Richard Demon (wiceprezes TC Plessis Bouchard) pomógł nam zbudować plik i skonfigurować tę nową działalność".

Klub zamierza również zaoferować najpierw bardzo atrakcyjne stawki za pośrednictwem systemu subskrypcji, który kosztuje tylko 100 euro rocznie lub 50 € tylko, jeśli gracz jest już subskrybowany w tenisa (200 € / roku).

Ponadto klub na rozpoczęcie tej działalności oferuje godzinny padel za zakupioną godzinę. 20 € / krótki + wynajem sprzętu).

Powodzenia w klubie tenisowym Montmagny.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.