[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

To liga, której nigdy nie przestajemy. TC du Plessis-Bouchard jako pierwszy wyruszył w przygodę padel pod przewodnictwem Richarda Demona, obecnego wiceprezesa klubu.

Od tego czasu poszedł klub tenisowy Sannois, Auvers-sur-Oise.

Teraz przyszła kolej na Tennis Club de Montmagny padel na wolnym powietrzu. I nie będzie to ostatni, jeśli pole osiągnie oczekiwany sukces, powinien nastąpić przynajmniej jeden.

Klub około 250 graczy (dzieci 150 i dorośli 100), „Le padel z pewnością ożywi klub, który od kilku lat doświadcza spadku liczby członków. Ta nowa działalność może pomóc zatrzymać tę spiralę„Wyjaśnia Stephane Creusat, członek klubu tenisowego Montmagny.

Violaine François, prezes TC de Montmagny, powraca do tego, co skłoniło jej klub do rozpoczęcia kariery padel :
"Odkryłem padel dzięki członkowi klubu tenisowego (Vincent Levy). Szybko zabrano mnie na mecz, udaliśmy się do klubu tenisowego Plessis Bouchard, gdzie mogliśmy spróbować tego sportu. A tam jest miłość od pierwszego wejrzenia. Odpowiadało to momentowi, w którym FFT właśnie dołączył do padel w swoim statucie. Richard Demon (wiceprezes TC Plessis Bouchard) pozwolił nam zbudować plik i skonfigurować to nowe działanie".

Klub zamierza również zaoferować najpierw bardzo atrakcyjne stawki za pośrednictwem systemu subskrypcji, który kosztuje tylko 100 euro rocznie lub 50 € tylko, jeśli gracz jest już subskrybowany w tenisa (200 € / roku).

Ponadto klub na rozpoczęcie tej działalności oferuje godzinę padel na jedną godzinę zakupioną. 20 € / kort + wypożyczenie sprzętu).

Powodzenia w klubie tenisowym Montmagny.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.