Po ogromnym rozczarowaniu na koniec sezonu 2022, utracie miejsca nr 1 na świecie podczas ostatniego turnieju przeciwko Salazarowi/Triayowi, Ari Sanchez i Paula Josemaria w końcu mogli zakończyć sezon na pierwszym miejscu razem i zostać drugą parą odniósł największy sukces w WPT za bliźniakami Alayeto, którzy jako symbol przeszli na emeryturę pod koniec roku.

Od pierwszego turnieju sezonu, w Abu Zabi, zespół na 100% Head pokazała, że ​​pod koniec poprzedniego sezonu przegrała bitwę, ale nie wojnę. Mając Triaya i Salazara z notą 6/3 6/3, Ari i Paula doskonale rozpoczęli sezon. Ale za nimi ich najwięksi rywale odpowiedzieli trzema wygranymi turniejami z rzędu.

Myśleliśmy, że Josemaría i Sanchez są w dobrej formie, ale szybko się otrząsnęli i zdobyli cztery tytuły z rzędu. Jeśli w połowie sezonu Salazar i Triay nadal byliby w grze, kontuzja Madrileniańczyka zmieniłaby wszystko…

Ponieważ ich jedynymi prawdziwymi rywalami byli Brea i Gonzalez, gracze Angela Gonzaleza mieli zamiar zmiażdżyć wszystko na swojej drodze, osiągając częściowy sukces w postaci 12 wygranych turniejów z 15 możliwych! To wystarczy, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w WPT od połowy października.

Jeśli koniec sezonu bardziej uśmiechnie się do Delfi i Bei, Ari i Paula pozostaną zawodniczkami sezonu 2023. Z 14 zdobytymi tytułami mieli za sobą wyjątkowy rok i bardziej niż kiedykolwiek są parą do pokonania w klasyfikacji kobiet okrążenie. Kto będzie w stanie się im oprzeć w 2024 roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !