FIP zaktualizowało swój ranking i zauważamy, że w rankingu mamy trzech Francuzów 100 najlepszych dla mężczyzn.

Rzeczywiście, oprócz Benjamina Tisona, mocno zakotwiczonego w Top 70, i Jérémy’ego Scateny, przez jakiś czas znajdującego się w Top 100, do swoich dwóch rodaków dołącza Thomas Leygue.

En effet, łaska à jego sukces na FIP Rise w Antalyi z Ferranem Insą, Aix wspina się na 99. miejsce w rankingu FIP!

Do tej pory w pierwszej setce FIP Top 100 znalazło się trzech przedstawicieli Francji! Za tym trio zauważamy, że pojawiają się inni gracze, w szczególności Max Moreau na 113. miejscu i łącznie ośmiu francuskich graczy w Top 150.

Wśród dziewcząt w pierwszej setce znajdują się obecnie tylko dwie zawodniczki, ale radzą sobie lepiej niż jakikolwiek chłopak: Alix Collombon na 100. miejscu i Léa Godallier na 20. miejscu. Za nami znajduje się kilku graczy całkiem blisko Top 41, w tym siedmiu francuskich graczy w Top 100.

Poczekajmy teraz na kolejną aktualizację rankingu, żeby przekonać się, czy „Francuzom” uda się zdobyć jeszcze kilka miejsc. I w związku z Obecność Francji w turniejach FIP Tour, wcale nie wydaje się to niemożliwe!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !