Górna Sabaudia była gospodarzem największego turnieju padel w ten weekend. ten 4Padel - PIĘĆ Annemasse zorganizował P500 - Altitude Piscines z 24 męskimi parami.

24 pary obecne na turnieju walczyły o ostateczne zwycięstwo. Losowanie kwalifikacyjne odbyło się w sobotę, a ostatnie etapy w niedzielę, do rywalizacji zgłosiło się 8 rozstawionych par.

W ten weekend nie zabrakło headlinerów po stronie Annemasse: rozstawiona para numer jeden pochodziła przede wszystkim z Clermont-Ferrand, w skład której wchodził Mario CORDERO 67. francuski gracz związany ze Stéphane PEUVERGNE nr 146 miał wystarczająco dużo, by zaimponować rywalom.

Mario Cordero Stephane Peuvergne Finaliści P500

Znaleźliśmy również członka francuskiego zespołu Lucile POTHIER, wybrany do rywalizacji w mistrzostwach świata w Katarze, związany ze swoim towarzyszem Vincentem BATTISTELLĄ nr 324.

Ostatecznie to rozstawiciel numer 2 złożony z Alexis DUTOUR nr 151 i Alexandre DUJOL nr 593 wygrał na koniec zapierającego dech w piersiach finału z wielu widzów, którzy pozostali pomimo chłodu wieczoru.

Alexandre Dujol Alexis Dutour Zwycięzca P500

„To sukces dla wszystkich” mówi Yohan Borgel, szef 4Padel„Dla graczy, kibiców, klubu i ogólniej dla widoczności tego sportu, który niewątpliwie stanie się bardzo popularny w nadchodzących latach, jak to ma miejsce w szczególności w dzisiejszej Hiszpanii".

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.