4PADEL i La Niebieski bączek podpisać ważne partnerstwo w tej dziedzinie kursy padel, L 'operator podróży zaoferuje pobyt Padel na Péninsule ibérique ale także w tym wspaniałym miejscu docelowym Teneryfa.

Rémi Collat, założyciel Niebieski bączek et Thomas Dulion, menedżer padel grupy 4PADEL powróć do tej współpracy i ich celów.
 • Jak narodziła się historia?

Thomas Dulion: To spotkanie dwóch entuzjastów padla, którzy chcą rozwinąć ofertę dla miłośników padla.

Rémi Collat: Przygoda, która rozpoczęła się w 2019 roku i nabiera kształtów. Obiecujemy wspaniałe przygody!

 • 4PADEL kontynuuje rozwój w Padel, aw szczególności w szkoleniach…

TD: W 2020 roku kontynuujemy naszą chęć stworzenia maksymalnie nowych graczy w Padel. W tym celu kontynuujemy tworzenie nowych terenów, przekształcając nasze kompleksy (Strasburg, Limoges), w których stawiamy na wyjątkową jakość infrastruktury (grunt premium, wykładzina bez wypełnienia, dedykowane szatnie i bar ..).

Nieustannie dążymy do zapewnienia najlepszego wsparcia naszym trenerom, każdego roku prowadząc szkolenia wewnętrzne we współpracy z Babolat i Jorge De Benito.

 • Staże skupią się głównie na 2 miejscach docelowych?

RC: Oczywiście. 2 duże miejsca docelowe: Barcelona i Térénife. Barcelona to hiszpańskie miasto położone blisko Francji. To bardzo dobrze obsługiwane miasto, które jest już dobrze znane ze swojej oferty i jakości szkoleń. Jest wielu graczy i bardzo dobrych nauczycieli.

To miasto, które znam szczególnie dobrze, ponieważ mieszkałem tam od 2 lat. Barcelona nigdy nie śpi z bardzo łagodnym klimatem.

Teneryfa to świetny nowy cel podróży. Od ponad roku rozwijamy go z powodzeniem. Trzeba powiedzieć, że klimat jest po prostu idealny. Czy chcesz zmienić ustawienie, zmienić powietrze? Bez wahania. Jest to miasto, w którym jest wiele do zrobienia z nietypowymi spacerami po wulkanicznej wyspie, żeglarstwem, kanioningiem i oczywiście jednym z największych parków wodnych / zoo na świecie: Siam Park.

 • Co daty powinniśmy już zablokować?

RC: 4 wstępnie zdefiniowane daty staży dla BARCELONA:

 1. od 14 do 17 lutego;
 2. od 28 lutego do 2 marca;
 3. 17–20 kwietnia;
 4. od 15 do 18 może

2 predefiniowane daty stażu dla TENERIFE:

 1. 2-9 maja;
 2. od 13 do 20 June

Każda inna data na żądanie graczy z obu miejsc

 • Zalety tych kursów 4PADEL / Toupie Bleue?

TD: Czy grasz w 4PADEL? Będziesz wtedy mógł skorzystać z preferencyjnych cen. La Toupie Bleue i 4Padel uzgodniły marketing opakowań PADEL.

RC: Sercem pobytów jest oczywiście kurs padla, ale uwzględniliśmy zakwaterowanie, transport i część lub całość wyżywienia. Nasz główny cel: „zorganizuj pobyt u Ciebie!”.

La Toupie Bleue jako operator turystyczny działa wyłącznie na podstawie umów podróży (niezawodność i bezpieczeństwo).
Przypominamy, że operator biura podróży zarejestrowany w ATOUT FRANCE ma w szczególności nieograniczoną gwarancję finansową na pokrycie bieżących klientów i całości zakupionych usług. Oferowane pakiety będą ZABAWNE z całym rygorem i profesjonalizmem profesjonalisty z branży turystycznej.

Dokładną zawartość paczek można znaleźć na naszej stronie internetowej www.latoupiebleue.com

 • Czy będzie coś dla wszystkich poziomów?

TD: Oczywiście! 4PADEL i LA TOUPIE BLEUE będą sprzedawać każdy kurs z 3 różnymi poziomami gry. Będziesz musiał zapoznać się z naszą siatką poziomów gry 4PADEL.

W partnerstwie znajdujemy bardzo DNA padla, a mianowicie dostępność, towarzyskość, nadzór i personalizację coachingu na tych stażach.

Przykład dla grupy 9 osób w tych samych terminach, będziemy mieli:

 • 4 osoby poziom 2
 • 3 osoby poziom 4
 • 2 osoby poziom 6.

Część nauczania zostanie wykonana we wspólnym rdzeniu, a druga w sposób szczególny, aby spełnić oczekiwania wszystkich.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.