Obecna już w Rouen od 2016 roku w kompleksie multisportowym quai d'Elboeuf, sieć 4PADEL (Grupa LE FIVE) rozszerza swoją obecność w konurbacji, otwierając 100% padel od tego lata.

Po ogłoszeniu w lutym ubiegłego roku otwarcia przyszłości 4PADEL Cannes w 2025 roku, wiadomości zachwycą rosnącą sferę padel.

To prawdziwe miejsce sportowego życia, które szykuje się w lewobrzeżnej aglomeracji Rouen. Nowy kompleks 4PADEL który otworzy swoje podwoje latem 2023 roku, będzie zawierał 11 utworów padel kryty, w tym 2 centralne tory idealne do organizacji turniejów, przyjazny bar sportowy i ultranowoczesne strefy komfortu (sala seminaryjna, przebieralnie). Infrastruktura zapewni najlepsze wrażenia sportowe ćwiczącym, ponieważ tory będą wykorzystywać nawierzchnię World Padel Tour i ekskluzywny projekt 4 PADEL, a także podłączony system szklany do przechwytywania, nagrywania i oglądania w powtórce jego wyczynów między partnerami w grach.

Ten nowy kompleks, który zostanie otwarty pod koniec lata 2023 roku, ilustruje przyspieszenie sieci 4PADEL i będzie jednym z pierwszych kamieni milowych ze stu dodatkowych utworów, które wzmocnią przywództwo grupy w ciągu najbliższych 24 miesięcy.

Jak wspomniano powyżej, sieć 4PADEL, który ma obecnie 20 klubów z padel i ponad 100 torów rozsianych po terytorium Francji, chce kontynuować swój rozwój z prawie 100 dodatkowymi torami w projekcie w ciągu najbliższych dwóch lat.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !