Zespoły Doinsport, wydawcy oprogramowania do zarządzania nr 1 w padel, nie tylko świętowali tytuł mistrza Belgii swojego sponsorowanego sportowca Jerome Peeters w lipcu. Rzeczywiście, zdobyli zaufanie 5 nowych klubów Padel w tym miesiącu lipcu!

Mam'Soccer Five Padel, Planeta w rakietach śnieżnych, Hossegor TC, TC Carros i Padel Tenis Valrose Postanowili im zaufać po tym, jak przekonali się do rozwiązań oferowanych przez prowansalskich deweloperów.

Dla tych klubów fakt braku zaufania do jednego dostawcy usług cyfrowych było najważniejsze. To, czego szukali, znaleźli w Doinsport z zestawem usług doskonale dostosowanych do ich działalności.

Le Padel Klub tenisowy Valrose podbity ❤️

Po kilku tygodniach korzystania z oprogramowania zarządzającego Doinsport, zespoły TC Valrose zastanawiają się, jak sobie radziły wcześniej.

valrose doinsportOdkrycie Jérome FARINOTTI, kierownik klubu, potwierdza to:

„Kiedy zobaczyłem demonstrację Doinsport, od razu zrozumiałem, że możemy bardzo łatwo poprawić wydajność klubu, jednocześnie uwalniając czas na poświęcenie się innym zadaniom. Oprogramowanie jest płynne, wydajne i bardziej estetyczne. 

Aplikacja dla naszych klientów zrewolucjonizowała dokonywanie rezerwacji w klubie.

Doinsport rozwijał nasze oprogramowanie i naszą aplikację z poszanowaniem tożsamości klubu, tego właśnie szukaliśmy.

Ale także sprawiają, że korzystamy z ich sieć partnerska eksperci sportowi. To oni doradzili mi dostawcę usług, z którym jestem również bardzo zadowolony z przerobienia mojej strony internetowej.”

doinsport

Do Maroka!

Ci nowi partnerzy wzmacniają się bardziej niż kiedykolwiek wiodąca pozycja na rynku padel Doinsport z ponad 150 wyposażonymi klubami głównie we Francji i Belgii.

mapa francji

Doinsport nie zatrzymuje się na europejskich granicach, ponieważ właśnie ogłosił, że wyposaży Dziedziniec Padel kiedy zostanie otwarty w październiku w Maroku.

Strona www: https://doinsport.com

Kontakt e-mail: support@doinsport.com

Telefon: 06.10.38.59.46

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.