Juan Lebron i Ale Galan po raz kolejny w tym roku udowadniają, że są najsilniejszą parą na świecie. padel Świat.

Statystyki nie kłamią. Jeśli Bela i Coello ponownie udowodnili w zeszłym tygodniu, że liczby 1 nie są niepokonane, piłkarze Mariano Amat wciąż mają niesamowity sezon.

W rzeczywistości spośród 20 konkursów, w których brali udział, mistrzowie świata dotarli do finału 15 razy (11 razy w World Padel Tour, 4 razy na Premier Padel), łącznie 9 tytułów (6 na WPT, 3 na Premier Padel).

Puchar Ale Galan i Juan Lebron Greenweez Paris Premier Padel Major

Innymi słowy, we wszystkich konkursach, w których Juan i Ale brali udział w tym roku, mieli trzy czwarte czasu w finale i prawie połowę czasu wyjechali z trofeum! Na Premier Padel, który wydaje się być najważniejszy tor dla graczy, są to wręcz 80% finały i 60% tytuły!

Jeśli Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia zaatakują, mając 5 tytułów na WPT, Lebron i Galan pozostaną szefami padel profesjonalny!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !